Hotel Secession

Zapraszamy serdecznie do naszego Hotelu, gdzie czeka na Państwa miła i fachowa obsługa, wyśmienita kuchnia i niepowtarzalny klimat. Aby uprzyjemnić Państwu pobyt, chętnie doradzimy gdzie wybrać się wybrać i co zobaczyć. Nasz Hotel jest doskonałą bazą wypadową na teren Pojezierza Łęczyńsko - Włodawskiego.

Hotel dysponuje komfortowo wyposażonymi pokojami 1, 2, 3 i 4 osobowymi oraz pokojem o podwyższonym standarcie. W całym Hotelu możecie Państwo korzystać z Internetu bezprzewodowego. Nowoczesne i funkcjonalne wnętrza Hotelu zapewniają komfortowe warunki do wypoczynku i do pracy.

Secession Hotel działa od grudnia 2007 roku. Budynek Hotelu położony jest na deptaku w nowoczesnym centrum miasta Łęczyna. Od dworca autobusowego dzieli nas tylko 3 minuty drogi. Hotel jest atrakcyjnym miejscem zarówno na spotkania biznesowe, jak i rodzinne. Obsługa naszego Hotelu dołoży wszelkich starań, by poczuli się Państwo jak w domu.

Posiadamy klimatyzowaną sale restauracyjną o niepowtarzalnym wnętrzu, a w okresie letnim polecamy ogródek na świeżym powietrzu. Dania serwowane przez naszego Szefa Kuchni umilą Państwu pobyt w naszej restauracji. Na koneserów wykwintnych trunków czeka doskonale zaopatrzony drink - bar.